firma

Firma PRYZMET powstała w 1998 roku. Od 2000 roku ukierunkowała się na dystrybucję okuć budowlanych oraz akcesoriów stosowanych przy produkcji okien i drzwi aluminiowych. W roku 2003 wdrożyliśmy system dystrybucji on-line, który pozwolił rozszerzyć zasięg naszej działalności z lokalnej na krajową. Kolejny etap -  to zatrudnienie doradców techniczno-handlowych. Aktualnie pięć osób wspomaga swoją wiedzą naszych Klientów niemal ze wszystkich zakątków Polski.

W 2010 roku  została uruchomiona lakiernia proszkowa przystosowana do lakierowania akcesoriów. Stosowanie wysokiej jakości farb proszkowych szwajcarskiego producenta IGP oraz zastosowanie ultradźwięków do przygotowania powierzchni, pozwoliło nam na uzyskanie dobrej jakość i krótkich terminów lakierowania.

Nasza oferta jest wciąż dostosowywana do potrzeb naszych Klientów jak również wymagań rynku, przy czym zawsze staramy się oferować produkty dobrej jakości.

Naszymi dostawcami są renomowani producenci wysokiej jakości akcesoriów do okien i drzwi aluminiowych, między innymi FAPIM, GEZE, CISA, RENSON, DOMATIC, MASTER, KARO, DORCAS, DORMA, MCM, JiS, WEISS, ASSA, EFF-EFF, NEMEF, FAM, ISEO, WILKA, WALA, SAVIO,  LOB, CVL.

Do sprzedaży wprowadziliśmy również okucia do drzwi p.poż ALUPROF, PONZIO, YAWAL, SAPA, chemię budowlaną niemieckiej firmy WEISS oraz automatykę, zarówno drzwiową jak i do oddymiania i przewietrzania, wiodących w tym zakresie producentów GEZE oraz DORMA.

Partnerzy

W codziennej pracy korzystamy z usług naszych partnerów:

przesyłki kurierskie

farby proszkowe

  

portal branżowy

Krajowy Rejestr Długów

bankowość

bankowość

Lakiernia

Z myślą o potrzebach naszych klientów uruchomiliśmy własną lakiernię proszkową, która przystosowana jest do lakierowania oferowanych przez nas elementów okuć o małych gabarytach, takich jak: zawiasy, klamki, antaby. Aby zapewnić odpowiednią przyczepność farb proszkowych do lakierowanych powierzchni stosujemy mycie ultradźwiękowe. Jest to nowoczesna metoda, przyjazna środowisku, gwarantująca wysoką jakość powłoki lakierniczej. Stosujemy ekologiczne farby proszkowe renomowanych producentów, głównie firmy IGP Pulvertechnik. Lakierujemy w kolorystyce palety RAL, jak również w kolorach specjalnych.