dostawcy

Dostawcy rozwiązań z zakresu akcesoriów oraz osprzętu uzupełniającego profili oraz stolarki aluminiowej dla budownictwa stanowią istotne ogniwo w łańcuchu współpracy firmy PRYZMET z Klientami. Uwzględniając najistotniejsze potrzeby Klientów dostawcy oferują najwyższej klasy produkty.

Dostawcy - CISA

CISA jest wiodącą marką w Europie w sektorze zamków i systemów kontroli dostępu. Firma sprzedaje swoje produkty na całym świecie w ponad 70 krajach i ma znaczącą rolę na międzynarodowym rynku. Wiele z ponad 30.000 artykułów posiada certyfikaty zgodne z europejskimi standardami.

Dostawcy - CVL

Fabryka CVL znajduje się w Sistemas Valle Leniz SLU. Firma ta wraz z Dorlet należy do grupy Valle Cerrajera Leniz. Dorlet specjalizuje się w systemach kontroli dostępu, w budynkach użyteczności publicznej. W ramach systemów zamknięć do drzwi CVL specjalizuje się w produkcji zamków do ślusarki aluminiowej, wyrobów metalowych i drzwi ewakuacyjnych.

Dostawcy - DOMATIC

Domatic jest producentem uzupełniających elementów i systemów do drzwi i okien. Domatic należy do grupy Euroinvest, która od wielu lat prowadzi działalność w dziedzinie okuć budowlanych i jest światowym liderem tej branży.

Dostawcy - DORMA

DORMA jest globalnym producentem systemów technologii drzwi. Jest światowym liderem w dziedzinach: techniki drzwiowej, systemów przesuwnych ścian działowych oraz automatyki drzwiowej.

Dostawcy - DrHahn

Przedsiębiorstwo Dr. Hahn jest wiodącym na rynku europejskim producentem wysokiej jakości zawiasów drzwiowych stosowanych w drzwiach z kształtowników aluminiowych. Poza klasycznymi zawiasami montowanymi nawierzchniowo firma posiada w swojej ofercie nowoczesne rozwiązania takie jak ukryte zawiasy do drzwi aluminiowych serii VL-Band.

Dostawcy - FAM

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. jest wykonawcą najwyższej jakości odlewów ciśnieniowych ze stopu cynku, aluminium, magnezu i tworzyw sztucznych. Coraz większy udział w produkcji stanowią usługi odlewnicze, tj. wykonawstwo detali, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta oraz usługi galwaniczne i malarskie.

Dostawcy - Fapim

Włoski producent wysokiej jakości okuć i akcesoriów do okien i drzwi aluminiowych.

Dostawcy - GEZE

Firma GEZE założona w roku 1863 jest firmą znaną głównie z wysokiej klasy samozamykaczy, okuć do drzwi przesuwnych, urządzeń do otwierania i zamykania okien przewietrzających i oddymiających, napędów do drzwi automatycznych o skrzydłach przymykowych i przesuwanych oraz systemów zabezpieczania dróg ewakuacyjnych w budynkach jak również nowatorskie rozwiązania w dziedzinie okuć do drzwi i ścianek całoszklanych.

Dostawcy - ISEO

ISEO powstała w 1969 roku. Od początku istnienia firma zajmuje się produkcją zamków, wkładek cylindrycznych, kłódek. Wiele produktów z oferty ISEO posiada certyfikaty zgodne z europejskimi normami, między innymi zamki antywłamaniowe serii MULTIBLINDO.

Dostawcy - JIS

JiS to hiszpański producent wysokiej jakości zamków elektromagnetycznych.

Dostawcy - MASTER

Firma Master zajmuje się projektowaniem i produkcją akcesoriów do drzwi i okien od 1986 roku o najwyższej jakości, ale także uczenie się, zrozumienie i zgłębianie wiedzy w dziedzinie aluminium.

Dostawcy - MCM

Hiszpański producent zamków dla budownictwa. Specjalizuje się w: zamkach wpuszczanych, systemach master key, wkładkach atestowanych do zamków.

Dostawcy - CZĘSTOCHOWA

Metalplast-Częstochowa, którego historia sięga 1899 roku, jest Spółką Akcyjną zajmującą się produkcją wpuszczanych i wierzchnich zamków dla stolarki drewnianej, aluminiowej, stalowej i PCV, zawias oraz okuć budowlanych. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo wkładki bębenkowe oraz dźwignie antypaniczne, które zaczynają się cieszyć coraz większym uznaniem na polskim rynku.

Dostawcy - LOB

LOB S.A. jest jednym z najbardziej znanych producentów okuć budowlanych. Szeroka oferta firmy obejmuje zamki wierzchnie i wpuszczane, wkładki bębenkowe, zamki meblowe i kasetowe, szeroką gamę klamek i tarcz drzwiowych, zamknięcia w systemach Master Key a także elektroniczne zamki hotelowe z kontrolą dostępu.

Dostawcy - RENSON

Firma RENSON jest europejskim liderem systemów naturalnej wentylacji i ochrony przeciwsłonecznej: nawiewniki okiennych, krat wentylacyjnych, system ścian lamelowanych, rozwiązania akustyczne dla ścian lamelowanych, nawiewników okiennych i krat wentylacyjnych, systemy przeciwsłoneczne, system aluminiowych paneli przesuwnych, rozwiązania dla wentylacji ogrodów zimowych, żaluzje przeciwsłoneczna połączona z nawiewnikiem okiennym.

Dostawcy - WALA

Wala spółka z o.o. jest czołowym producentem okuć do stolarki aluminiowej działającym na terenie kraju od 1980 roku. Oferta firmy obejmuje pełną gamę uchwytów, klamek, zawiasów i rygli drzwiowych. Produkty posiadają europejski certyfikat jakości CE. Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe, a także są chronione prawem patentowym.

Dostawcy - WEISS

Nowatorskie myślenie i dążenie do zmian, traktowane jako szansa - to cechy obecne w firmie WEISS od przeszło 190 lat, które odwołują się do tradycji. Dział COSMO Chemie łączy w sobie potencjał doświadczenia w produkcji klejów i środków klejących z niemal dwóch stuleci z najwyższym poziomem know-how w dziedzinie technologii i materiałów.

Dostawcy - WILKA

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją zamków, wkładek bębenkowych i systemów klucza. Znak towarowy WILKA jest na całym świecie gwarantem wysokiego standardu jakości wyrobów.